HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: - None -
el: - Κανένα -

en: Site information
el: Πληροφορίες ιστοτόπου

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Search form
el: Φόρμα αναζήτησης

en: Number field
el: Πεδίο αριθμού

en: Search block
el: Μπλοκ αναζήτησης

en: Submitted by !username on !datetime
el: Υποβλήθηκε από !username στις !datetime.

en: Contact forms
el: Φόρμες επικοινωνίας

en: - Use default -
el: - Χρήση προεπιλογής -
