HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: - None -
et: - Puudub -

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Number field
et: Numbriväli

en: Search block
et: Otsingu plokk

en: Submitted by !username on !datetime
et: Sisestas !username, !datetime

en: Contact forms
et: Kontaktivormid

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -
