HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Markup
lv: Marķējums

en: - None -
lv: - Neviens -

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: Site information
lv: Vietnes informācija

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Search block
lv: Meklēšanas bloks

en: Submitted by !username on !datetime
lv: Pievienoja !username !datetime

en: Contact forms
lv: Kontaktu formas

en: - Use default -
lv: - Lietot noklusēto -
