HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to no translation catalogue (12 entries)

en: Markup
no: Oppmerking

en: - None -
no: - Ingen -

en: User registration
no: Brukerregistrering

en: Site information
no: Informasjon om nettstedet

en: Skip to main content
no: Hopp til hovedinnhold

en: Search form
no: Søkeskjema

en: Number field
no: Nummer felt

en: URL field
no: URL-felt

en: Search block
no: Søkeblokk

en: Submitted by !username on !datetime
no: Skrevet av !username !datetime

en: Contact forms
no: Kontaktskjema

en: - Use default -
no: - Bruk standard -
