HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Site information
oc: Informacions

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Search form
oc: Formulari de recèrca

en: Search block
oc: Blòt de recèrca

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Contact forms
oc: Formularis de contact

en: - Use default -
oc: - Utilizar la valor per defaut -
