HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Markup
pl: Znaczniki

en: - None -
pl: - Brak -

en: User registration
pl: Rejestracja użytkownika

en: Site information
pl: Podstawowe dane

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Search form
pl: Formularz wyszukiwania

en: Number field
pl: Pole numeryczne

en: URL field
pl: Pole URL

en: Search block
pl: Blok wyszukiwania

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Contact forms
pl: Formularze kontaktowe

en: - Use default -
pl: - Użyj domyślnych -

en: Email field
pl: Pole email
