HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to pt translation catalogue (12 entries)

en: Markup
pt: Marcação

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: User registration
pt: Registro de usuário

en: Site information
pt: Informações do site

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Search form
pt: Formulário de busca

en: Number field
pt: Campo numérico

en: Search block
pt: Bloco de pesquisa

en: Submitted by !username on !datetime
pt: Enviado por !username em !datetime

en: Contact forms
pt: Formulários de contato

en: - Use default -
pt: - Usar padrão -

en: Email field
pt: Campo de email
