HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Markup
sv: Uppmärkning

en: - None -
sv: - Ingen -

en: User registration
sv: Användarregistrering

en: Site information
sv: Information om webbplatsen

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Search form
sv: Sökformulär

en: Number field
sv: Nummerfält

en: Search block
sv: Sökblock

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Contact forms
sv: Kontaktformulär

en: - Use default -
sv: - Använd förvalt -
