HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Site information
th: ข้อมูลเว็บไซต์

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Search form
th: ฟอร์มค้นหา

en: Submitted by !username on !datetime
th: เขียนโดย !username เมื่อ !datetime

en: Contact forms
th: รูปแบบการติดต่อ

en: - Use default -
th: - ใช้ค่าปริยาย -
