HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Markup
tr: Biçim

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: User registration
tr: Kullanıcı kaydı

en: Site information
tr: Site bilgisi

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Search form
tr: Arama formu

en: Number field
tr: Sayı alanı

en: Search block
tr: Arama bloğu

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Contact forms
tr: İletişim formları

en: - Use default -
tr: - Öntanımlıyı kullan -
