HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: - None -
ug: يوق

en: Site information
ug: بېكەت ئۇچۇرلىرى

en: Search form
ug: ئىزدەش جەدۋىلى

en: Search block
ug: ئىزدەش رامكىسى

en: Submitted by !username on !datetime
ug: !username يوللىغۇچى !datetime

en: HEADER
ug: بەت بېشى

en: FOOTER
ug: بەت ئاستى
