HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Site information
am: ድረ ገጽ መረጃ
