HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Markup
ar: ترميز

en: Article
ar: مقال

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: URL
ar: العنوان URL

en: Menu
ar: القائمة

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: User registration
ar: تسجيل المستخدم

en: Site information
ar: معلومات الموقع

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Search form
ar: استمارة البحث

en: Number field
ar: حقل رقم

en: Search block
ar: صندوق البحث

en: Submitted by !username on !datetime
ar: أضافه !username في !datetime

en: Contact forms
ar: إستمارات التواصل

en: - Use default -
ar: - استخدام الافتراضي -
