HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Markup
az: İşarələmə

en: Article
az: Məqalə

en: - None -
az: - heç nə -

en: Menu
az: Menyu

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: User registration
az: İstifadəçi qeydiyyatı

en: Site information
az: Sayt məlumatı

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Search form
az: Axtarış forması

en: Number field
az: Nömrə sahəsi

en: Search block
az: Axtarış bloku
