HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: User registration
fi: Käyttäjän rekisteröityminen

en: Site information
fi: Sivuston tiedot

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Search form
fi: Hakulomake

en: Number field
fi: Numerokenttä

en: Search block
fi: Hakulohko

en: Submitted by !username on !datetime
fi: Lähettänyt !datetime käyttäjä !username

en: Contact forms
fi: Yhteydenottolomakkeet

en: - Use default -
fi: - Käytä oletusta -
