HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Title
gl: Título

en: Markup
gl: Marcado

en: Article
gl: Artigo

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Site information
gl: Información do sitio

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Search form
gl: Formulario de busca

en: Search block
gl: Bloque de busca

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Contact forms
gl: Formularios de contacto

en: - Use default -
gl: - Usar predeterminado -
