HTML5 Tools (7.x-1.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Site information
jv: Informasi situs

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Search form
jv: Form panggolèkan

en: Search block
jv: Blok panggolèkan

en: Submitted by !username on !datetime
jv: Dikirim !username ing !datetime
