HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Article
lt: Straipsnis

en: - None -
lt: - Joks -

en: Menu
lt: Meniu

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Search block
lt: Paieškos blokas

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos
