HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Markup
ml: മാർക്ക്അപ്പ്

en: Article
ml: ലേഖനം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Menu
ml: മെനു

en: Site information
ml: സൈറ്റ് വിവരങ്ങള്‍
