HTML5 Tools (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Markup
mr: मार्कअप

en: Article
mr: लेख

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: Site information
mr: साइट ची माहिती

en: Search form
mr: शोध

en: Contact forms
mr: संपर्काचे फॉर्म्स
