HTML5 Tools (7.x-1.2) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Site information
my: ဝက်(ဘ်)ဆိုဒ်အချက်အလက်များ

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Search form
my: ရှာဖွေရန်

en: Submitted by !username on !datetime
my: !username က !datetime အချိန်တွင် ရေးခဲ့၏

en: STRONG
my: ထူထည်း

en: EM
my: စာလုံးစောင်း
