HTML5 Tools (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Article
sr: Чланак

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Site information
sr: Информације о сајту
