HTML import (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Body
fr: Corps

en: Feeds
fr: Flux

en: Footnotes
fr: Notes de bas de page

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments

en: Book ID
fr: Identifiant (ID) de livre

en: Created @number @entity. | Created @number @entities.
fr[0]: @number @entity créé(e).
fr[1]: @number @entities créé(e)s.

en: Updated @number @entity. | Updated @number @entities.
fr[0]: @number @entity mis(e) à jour.
fr[1]: @number @entities mis(es) à jour.

en: Failed importing @number @entity. | Failed importing @number @entities.
fr[0]: Échec de l'importation de @number @entity.
fr[1]: Échec de l'importation de @number @entities.
