HTML import (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Allowed HTML tags
hi: स्वीकृत एच.टी.एम.एल. टैग

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।

en: Book ID
hi: पुस्तक आईडी
