HTML import (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Feeds
ja: フィード

en: Allowed HTML tags
ja: 使用できるHTMLタグ

en: Footnotes
ja: フットノート

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ja: 引数の %error_operation を処理中にエラーが発生しました: @arguments

en: Book ID
ja: ブックID
