HTML import (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Feeds
ca: Canals

en: Allowed HTML tags
ca: Etiquetes HTML permeses

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments

en: Book ID
ca: ID de llibre
