HTML import (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Feeds
hu: Hírcsatornák

en: Footnotes
hu: Lábjegyzetek

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments

en: Book ID
hu: Könyvazonosító

en: Initializing...
hu: Előkészítés…

en: There are no new @entities.
hu: Nincsenek új @entities.

en: Created @number @entity. | Created @number @entities.
hu[0]: @number @entity létrejött.
hu[1]: @number @entities létrejött.

en: Updated @number @entity. | Updated @number @entities.
hu[0]: @number @entity frissült.
hu[1]: @number @entities frissült.

en: Failed importing @number @entity. | Failed importing @number @entities.
hu[0]: @number @entity importálása nem sikerült.
hu[1]: @number @entities importálása nem sikerült.
