HTML import (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Feeds
tr: Beslemeler

en: Allowed HTML tags
tr: İzin verilen HTML etiketleri

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments

en: Book ID
tr: Kitap kimliği
