HTML import (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Allowed HTML tags
az: İcazə verilən HTML teqləri

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments

en: Book ID
az: Kitab ID
