HTML import (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Images
bn: ছবি

en: Allowed HTML tags
bn: অনুমোদিত HTML ট্যাগসমূহ

en: Language neutral
bn: ভাষা নিরপেক্ষ
