HTML import (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Images
cs: Obrázky

en: Feeds
cs: Zdroje

en: Allowed HTML tags
cs: Povolené HTML značky

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Book ID
cs: ID knihy
