HTML import (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Images
da: Billeder

en: Allowed HTML tags
da: Tilladte HTML-tags

en: Language neutral
da: Sprogneutral

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments

en: Book ID
da: Bog ID
