HTML import (7.x-2.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Images
el: Εικόνες

en: Allowed HTML tags
el: Επιτρεπτές ετικέτες HTML

en: Language neutral
el: Ουδέτερη γλώσσα

en: Book ID
el: ID βιβλίου
