HTML import (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Images
et: Pildid

en: Allowed HTML tags
et: Lubatud HTML-märgendid

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
et: Ilmnes viga %error_operation töötlemisel argumentidega @arguments

en: Book ID
et: Raamatu ID
