HTML import (7.x-2.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Images
gl: Imaxes

en: Allowed HTML tags
gl: Etiquetas HTML permitidas

en: Language neutral
gl: Idioma neutral
