HTML import (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Images
he: תמונות

en: Feeds
he: הזנות

en: Allowed HTML tags
he: תגי HTML מותרים

en: Language neutral
he: שפה נייטרלית
