HTML import (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Images
hr: Slike

en: Allowed HTML tags
hr: Dopuštene HTML oznake

en: Language neutral
hr: Neutralni jezik
