HTML import (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Images
it: Immagini

en: Allowed HTML tags
it: Elementi HTML consentiti

en: Language neutral
it: Indipendente dalla lingua

en: Book ID
it: ID del libro
