HTML import (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Images
jv: Gambar

en: Allowed HTML tags
jv: Tag HTML sing diidinaké

en: Language neutral
jv: Basa netral
