HTML import (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ
