HTML import (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Images
km: រូបភាព

en: Allowed HTML tags
km: ស្លាក HTML ដែល​អនុញ្ញាត

en: Language neutral
km: អាព្យាក្រឹត​ភាសា
