HTML import (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Images
lt: Vaizdai

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus
