HTML import (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Images
mn: Зураг

en: Allowed HTML tags
mn: Зөвшөөрөгдөх HTML кодууд

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах
