HTML import (7.x-2.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: Footnotes
nl: Voetnoten

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Publication
nl: Publicatie

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Book ID
nl: Book-ID

en: Initializing...
nl: Bezig met initialiseren...

en: There are no new @entities.
nl: Er zijn geen nieuwe @entities.

en: There are no @entities to be deleted.
nl: Er zijn geen @entities om te verwijderen.

en: Deleted @number @entity | Deleted @number @entities
nl[0]: @number @entity verwijderd
nl[1]: @number @entities verwijderd
