HTML import (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Images
nn: Bilete

en: Allowed HTML tags
nn: HTML-kodar du kan bruke

en: Language neutral
nn: Språknøytral
