HTML import (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Images
ru: Изображения

en: Feeds
ru: Потоки данных

en: Allowed HTML tags
ru: Допустимые HTML-теги

en: Footnotes
ru: Сноски

en: Language neutral
ru: Нейтральный по отношению к языку

en: Publication
ru: Публикация

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments

en: Book ID
ru: ID книги

en: Initializing...
ru: Запуск…
