HTML import (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Images
sv: Bilder

en: Feeds
sv: Innehållsflöden

en: Allowed HTML tags
sv: Tillåtna HTML-taggar

en: Language neutral
sv: Språkneutral

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments

en: Book ID
sv: ID-nummer för bok
