HTML import (7.x-2.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Images
uk: Зображення

en: Feeds
uk: Потоки

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Footnotes
uk: Виноски

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Publication
uk: Публікація

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments

en: Book ID
uk: ID книги

en: Initializing...
uk: Ініціалізація...

en: Processing @current out of @total books.
uk: Оброблено книг: @current з @total.
