HTML import (7.x-2.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: Allowed HTML tags
ar: وسوم إتش.تي.إم.إل المسموح بها

en: Language neutral
ar: اسم اللغة

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments

en: Book ID
ar: معرف الكتاب
