HTML import (7.x-2.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Images
cy: Delweddau

en: Allowed HTML tags
cy: Tagiau HTML a ganiateir

en: Language neutral
cy: Iaith niwtral
